Kácení stromů

Zelená barva rostlin a stromů je pro většinu z nás synonymem relaxace, klidu a pohody. Může se však stát, že nám některý ze stromů, jež se nacházejí v blízkosti našeho obydlí či majetku, takříkajíc přeroste přes hlavu a stane se pro nás potenciální hrozbou. V tomto případě je často nutné sáhnout ke krajnímu řešení a tento nebezpečný strom pokácet.

Pokud se chcete vyhnout mnohým nepříjemnostem, které mohou při kácení stromů v blízkosti lidských obydlí a majetku nastat, je dobré se obrátit na profesionální společnosti, které provádějí kácení rizikových stromů.

Právě rizikové kácení stromů patří mezi hlavní služby naší společnosti Rikast. Touto činností se zabýváme již přes 12 let, konkrétně od roku 2001. Jsme tedy v našem oboru dostatečně zkušení a jsme vám schopni nabídnout vždy ideální řešení vašeho konkrétního problému. Není pro nás překážkou práce v těsné blízkosti lidských obydlí, vedení vysokého napětí, větrolamech, alejích či na hřbitovech.

Kácení stromů provádíme obvykle pomocí speciální stromolezecké techniky, s jejíž pomoci se jsme schopni šetrně, rychle a především levně vypořádat s drtivou většinou nebezpečných stromů. V případech, kdy není nasazení stromolezecké techniky možné, přichází na řadu technika těžká. V těchto případech provádíme ořez stromů z vysokozdvižné plošiny.

Provádíme rovněž rizikové kácení stromů v kalamitních oblastech. Sem patří například odstraňování polomů po ničivých větrných smrštích, kmenových zlomů apod. Jsme vám schopni pomoci také s vyřizováním potřebných dokumentů k žádostem o povolení kácení stromů.

Pokud nepotřebujete nutně nevyhovující stromy pokácet, ale chcete se jich prostě jen zbavit, pak vás bude jistě zajímat, že nabízíme také odkup rostoucích stromů z alejí, větrolamů či stromořadí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>