Pamlsky pro psy

Je období adventu a tak si většina domácností dopřává cukroví a jiné pochoutky během sledování televize, ale ani v tento čas bychom neměli zapomínat na naše čtyřnohé přátele. Doba pokročila a tak se již vyrábí široká škála dobrot i pro pejsky a nemusí být ani čistě jen za odměnu, ale některé zároveň obsahují i další vitamíny pro podporu zdraví pejska nebo slouží k čištění zubů psa. Nemělo by se to však přehánět a samozřejmě pochoutky patří spíš jako odměna při výcviku, nicméně každý pejskař se vztahem ke svému miláčkovi, ho bude chtít potěšit a nějakou maličkost mu dopřeje. Vhodná může být třeba kost bůvolí kůže nebo jiné pamlsky pro psy.

Nemusíte se bát potěšti asi své štěnátko, neboť na trhu jsou i speciálně uzpůsobené dobroty pro štěňata, které jsou měkčí a snáze stravitelné. Jen pozor, aby se pejsek moc nerozmlsal a nenavykl si jen na tyto pochoutky místo běžného krmení.

Masové pamlsky, často obsahují 90% masa a více a zároveň je i na výběr více druhů masa, ať už kuřecí, rybí, kachní, vepřové a další a nespočet variant dalšího ochucení, krásně voní a pejskům chutnají, hodí se především jako odměna. Výrobky z bůvolí kůže naopak pejska zabaví a to i na pěkně dlouhou dobu, takže je vhodné dát pejskovi kostičku z bůvolí kůže například pokud by měl delší dobu zůstat sám v bytě nebo osamocen na zahradě, další pozitivní efekt je posílení žvýkacího ústrojí a čištění zubů.

Velmi oblíbené jsou třeba i Brit lets bite s velmi velkým výběrem příchutí, ze kterých si každý pejsek jistě vybere tu svou oblíbenou. Důležitá je totiž pestrost, my bychom také nechtěli stále dokola jíst to stejné a proto i pejskům je vhodné čas od času dopřát nějakou pochoutku a motivovat je dále k poslušnému chování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>