Se zimou bude amen v blízkosti našich kamen!

Za oknem se stmívá, poprchává nebo dokonce sněží. Co více si v těchto sychravých týdnech přát, než si sednout ke krásně praskajícím kamnům s dobrou kávou, uvařenou na plotně? Kávu si můžete dopřát podle vlastní chuti, ale s výběrem kamen Vám rádi poradíme my. Naše teplovzdušná kamna na dřevo totiž přináší hned několik výhodných nabídek najednou. Kombinace dokonalé výhřevnosti, jednoduchého ovládání a nejvyšší kvality dělají z našich kamen jedničku na trhu.

Jednou ze základních výhod našich kamen je účinné spalování dřeva, plynů i prachových částic, takže budete topit účinně a zároveň ekologicky. Kamna vyrábíme v České republice, a tak si můžete být jisti kvalitou ruční práce krásným designem, který je i při důrazu na kvalitu zachován. Zajímavostí je, že  doba hoření při jednom naložení kamen se pohybuje až kolem 10 hodin. Můžete tedy bezpečně topit přes celou noc a bez vstávání zabezpečit rodinu teplem domova!

Jednou z velmi praktických a dnes již málo dostupných variant kamen je možnost vaření. Naše teplovzdušná krbová kamna disponují horní ochrannou mříží, která se dá lehce odklopit a pod ní se skrývá ocelová plotna, vhodná k vaření či ohřívání.

Naše firma s dvacetiletou tradicí vyrábí krásná teplovzdušná kamna ve dvou variantách, větší i menší, podle Vašeho výběru. Je také možné se na jednotlivých detailech kamen domluvit osobně. Oba naše modely (Lučina I i Lučina II) jsou určeny k topení i vaření. Na ocelovou konstrukci kamen poskytujeme dokonce záruku 10 let. Více informací i parametrech, cenách a kvalitě kamen se můžete dozvědět na našich webových stránkách www.teplovzdusnakamna.cz.

Budeme velmi rádi, pokud se naše kamna stanou krásným doplňkem Vaše domu, bytu či chaty. Pevně věříme, že se mohou stát nejen výborným zdrojem tepla, ale také krásným doplňkem Vašeho interiéru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>