Pohřeb v Praze – je opatrnost na místě?

Přemýšleli jste někdy nad úmrtím a pohřbem? Možná si říkáte proč, na druhou stranu je stále více a více případů, kdy lidé zemřou a nemají důstojné rozloučení, případně náklady na pohřeb připadnou na pozůstalé, kteří nejsou v dobré finanční kondici. Nejen proto je dobré mít alespoň základní věci připravené a promyšlené.

Na malých městech je to vcelku snadné, na výběr je 1 nebo 2 pohřební služby, ve velkých městech jako je Praha je ale veliká konkurence a cenové rozdíly v nabídce jsou obrovské!

Nejde ale jen o cenu na první pohled – i v tomto oboru působí solidní a méně solidní firmy, čím větší město, tím spíš je třeba si více věci promyslet.

Představujeme Vám pohřební službu Elpispohřební služba Praha, tato pohřební služba nabízí komplexní smuteční služby pro Prahu a okolí a proč je solidní?

Nabízí:

  • bezplatná telefonní linka 800
  • bezplatný dovoz taxi do nejbližší kanceláře v Praze
  • několik kanceláří nejen v Praze
  • pohřby na splátky
  • ekonomické pohřby (e-pohřby)
  • detailní informace na webu www.krematorium.cz

Tato firma vám ochotně poradí, dokonce si můžete i na pohřeb spořit předem, jde o profesionály v oboru. Mnoho informací naleznete na oficiálním webu Pohřební služby ELPIS Praha.

Nepodceňujte situaci, můžete mít jednou důstojné rozloučení, které nikoho nezatíží!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>