KDO NENÍ VIDĚT, JAKO BY NEBYL! VENKOVNÍ REKLAMNÍ BANNERY

Většina reklamních bannerů je především určena pro venkovní použití, to ovšem neznamená, že se nedají využít i jinde, hojně se využívají i pro halové akce. Poskytují perfektní řešení pro prezentace vaší značky, služeb nebo prostě informační nástroj k jakékoli akci.

Každý obchodník a majitel firmy ví, že venkovní bannery jsou silný marketingový nástroj, který mohou úspěšně prezentovat jakoukoli společnost a službu. Venkovní bannery se využívá na různých plochách jako jsou např. fasády budov, ploty, zábradlí, na pevných rámech a na pódiích, fantazií se meze nekladou.

Co vám vaše reklamní plachta přinese?

Třeba to, že je tento druh propagace trvanlivější než třeba papír, je totiž vodotěsná, ve srovnání s jinou propagaci je jen za zlomek ceny ve srovnání s jiným druhem propagace, máme na mysli třeba v porovnání s letáky, katalogy, internetovou, radiovou či televizní reklamou. Kdo by nechtěl ušetřit. Dále garantujeme barevnou trvanlivost a to více než dva roky. Námi používaný materiál je vysoce pevný a odolný, je možné ho bez větších potíží znovu a znovu používat. A co je fantastické? Třeba i to, že výroba trvá jen dva dny a celou cestu zakázky mohu sledovat z gauče on-line.

Jak či kde můžete objednat své venkovní reklamní plachty?

Jednoduše použijte on-line kalkulačku na našem webu reklamniplachty.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>