Innovaphone – čerstvá síla ve VoIP komunikaci

Innovaphone je novou značkou v oboru firemní IP telefonie a systémů jednotné komunikace (Unified Communication).

Tato německá společnost vyrábí sofistikovaná zařízení pro profesionální VoIP komunikaci: pobočkové ústředny, telefonní přístroje, VoIP brány, zkrátka celou IP infrastrukturu.

IP telefonie vám umožní spolehlivou a kvalitní datovou, hlasovou i obrazovou komunikaci bez velkých nákladů. S innovaphone můžete vybudovat novou síť na bázi IP PBX (pobočkové ústředny), nebo propojit stávající telekomunikační síť pomocí VoIP brány.

Celé řešení je možné integrovat do systému jednotné komunikace (Unified Communication) včetně Microsoft OCS. Innovaphone klade velký důraz na bezpečnost komunikačních uzlů a je nositelem známky „IT security made in Germany“.

Innovaphone se rychle dostává i na český trh, kde vnáší čerstvý vítr do oboru firemní telefonie, který je tradičně doménou velkých firem jako Unify.

IP brány (VoIP Gateway) innovaphone, to je široká škála produktů vysoké hardwarové kvality a bezvadného technického vybavení. Brány jsou k dispozici malým firmám i obřím podnikům. Pomocí speciálního software lze propojením bran vytvořit virtuální PBX.

Například nejvyšší model VoIP Gateway IP6010 má tyto funkce

  • možnost připojit až 2 PRI porty v telefonní síti nebo k současné PBX dalšími dvěma porty
  • možnost aktivovat jen aktuálně potřebný počet portů a hovorových kanálů
  • přes rozhraní BRI je možné připojit ISDN telefon nebo ho využít ke vzdálenému přístupu
  • hardwarová základna pro Linux (možnost spouštění linuxových aplikací, třeba pro reporting
  • až 60 účastníků konferenčního telefonu

Značka innovaphone je aktivní také na poli DECT telefonie. Vyrábí DECT základnu a robustní telefony, které se hodí pro časté telefonování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>